حمل اثاثیه در اصفهان | حمل بار و اثاثیه منزل در اصفهان

حمل اثاثیه در اصفهان

حمل اثاثیه در اصفهان مانند لوازم منزل و اداری به سایر شهرها از جمله کارهای سخت و زمان بر محسوب می شود. راه مناسب برای حمل اثاثیه منزل و لوازم اداری، دریافت خدمات شرکت های حمل و نقل می باشد. از خدمات شرکت های حمل و نقل و باربری می توان به بسته بندی اثاثیه و لوازم، جابه جایی با وسایل نقلیه استاندارد و … اشاره کرد. ارائه بیمه نامه معتبر از دیگر خدمات شرکت حمل و نقل بار می باشد.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان به شکل اصولی، با حداقل میزان خسارت و آسیب وارد شده به وسایل در فرآیند حمل و نقل، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و یکی از مهمترین دغدغه های جابه جایی و حمل و نقل به شمار می آید. خوشبختانه چندین سال است که تاسیس و فعالیت شرکت های خدمات باربری و حمل و نقل اثاثیه منزل، توانسته اند دغدغه های موجود در این زمینه را تسکین بخشیده و آرزوی حمل و نقل و جا به جایی آسان را محقق نمایند.

 

حمل بار و اثاثیه منزل در اصفهان

بر خلاف تصور برخی افراد حمل و نقل کالا و اثاثیه کاری دشوار بوده و نیاز به تخصص و تجربه دارد. در طول سال افراد زیادی درگیر حمل اثاثیه از جمله اثاثیه منزل هستند که اگر با دقت انجام نگیرد سبب آسیب دیدن وسایل می شود. از دیگر مصداق های حمل و نقل می توان به حمل لوازم اداری اشاره نمود. در کنار عدم تجربه برخی از افراد وقت کافی برای بسته بندی و جابه جایی اثاثیه و لوازم را ندارند. بهترین راهکار در این واقع سپردن کار حمل و نقل به شرکت های فعال در حوزه حمل و نقل می باشد.

امروزه شرکت های باربری بسیار زیادی در استان اصفهان با جذب پرسنل مجرب و آموزش دیده، توانسته اند مشکلات موجود در زمینه حمل و نقل و جا به جایی اثاثیه منزل و سایر تجهیزات را مرتفع نموده و با رعایت اصول ضروری به منظور کاهش خسارات و تسهیل حمل و نقل های درون شهری و برون شهری، از بروز صدمات و خسارت های ناشی از جا به جایی پیشگیری نمایند. شرکت های باربری استان اصفهان، مجهز به پرسنل متخصص و آموزش دیده بوده و با عقد بیمه نامه های باربری، به انتقال و جا به جایی اثاثیه و محموله های باربری خواهند پرداخت.

حمل بار و اثاثیه منزل در اصفهان

نرخ کرایه حمل اثاثیه منزل

کرایه حمل اثاثیه منزل بر اساس فاکتورهای مختلفی محاسبه می گردد. بحث هزینه های جابجایی و حمل و نقل اثاثیه منزل و سایر تجهیزات مورد نظر، موضوعی بسیار مهم و قابل توجه به شمار می آید. هزینه های دریافتی به منظور حمل اثاثیه منزل در شرکت های باربری اصفهان، طبق قیمت های اعلام شده از سمت اتحادیه باربری بوده و بسته به نوع بار، وزن بار، تعداد کارگر، وسیله نقلیه مورد استفاده در باربری، تعداد طبقات، نوع بسته بندی و مسافت مورد نظر کاملا متفاوت خواهد بود. شرکت های حمل و نقل و باربری استان اصفهان، با هدف کسب رضایت مندی مراجعین و رعایت اصول بین المللی در این زمینه، مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین قیمت ها را در نظر گرفته و پاسخگوی تقاضای مراجعین خواهند بود.

در شرکت سرنوشت بار اولین فاکتور در محاسبه کرایه حمل اثاثیه و لوازم، میزان مسافت طی شده از مبدا یعنی محل بارگیری اثاثیه و مقصد یعنی مکانی که بار تخلیه می گردد، می باشد. فاکتور بعدی نوع وسیله حمل و نقل برای جابجایی اثاث (خاور، کامیون و …) است. به عنوان مثال حمل اثاث از اصفهان به اهواز با خاور ۹۲۸۰۰۰۰ تومان و با کامیون ۷۴۲۰۰۰۰ تومان می باشد. توجه کنید که قیمت ها حدودی است و به مرور زمان ممکن است تغییر کند.

شرکت های ارائه دهنده خدمات حمل و نقل در راستای جلب رضایت ارباب رجوع خدمات متعددی را با نرخ مناسب ارائه می دهند. از جمله این خدمات عبارت است از:

  • ارائه بهترین و اصولی ترین خدمات مربوط به بسته بندی و عایق کاری اثاثیه به منظور حمل و نقل در مسافت های نزدیک و دور
  • اعزام نیرو به محل مورد نظر به منظور جمع بندی و چیدمان اثاثیه منزل
  • حمل اثاثیه منزل و سایر باربری های کوچک و بزرگ درون شهری و برون شهری
  • امکان سفارش و رزرو وقت جا به جایی به شکل آنلاین و غیر حضوری
  • عقد قرارداد و بیمه نامه های باربری

خوشبختانه حمل و نقل سرنوشت بار، تمامی خدمات مربوط به حمل اثاثیه در اصفهان و سایر جا به جایی های بزرگ و کوچک را در لیستی با تمام هزینه های مربوطه قید نموده و در اختیار کاربران قرار داده است. این شرکت، خدمات خود را با هدف رضایت مندی مراجعین به انجام رسانیده و با هدف گسترش خدمات خود در حال تلاش روز افزون برای راحتی صاحبان محترم بار می باشند.  در ادامه به برخی از خدمات حمل و نقل این شرکت اشاره می شود.

نرخ کرایه حمل اثاثیه منزل

بسته بندی و حمل اثاثیه منزل اصفهان

یکی از سخت ترین مراحل مقدماتی کار حمل و نقل اثاثیه و لوازم اداری بسته بندی این وسایل می باشد. به ویژه اینکه بخشی از اثاثیه منزل جزء وسایل حساس و شکستنی است که بسته بندی آن نیاز به دقت زیادی دارد. از خدمات یک شرکت حمل و نقل بسته بندی اثاثیه منزل و لوازم اداری به روش استاندارد می باشد. شرکت حمل بار اصفهان سرنوشت در صورت نیاز از انواع تجهیزات بسته بندی از قبیل کارتن های کوچک و بزرگ چند لایه، پلاستیک حباب دار و عایق های ضربه گیر برای بسته بندی وسایل بهره می برند.

بهره گیری از افراد مجرب و تجهیزات مدرن

یک شرکت معتبر حمل و نقل از پرسنل متعهد و با تجربه در مراحل مختلف حمل و نقل از بسته بندی تا جابه جایی و تحویل بار بهره می برند. پرسنل فعال در حوزه حمل و نقل نست به تمام مراحل آشنایی کامل داشته و بهترین خدمات را در جهت جلب رضایت مشتری انجام می دهند. همچنین شرکت حمل و نقل بار از انواع وسایل نقلیه استاندارد جهت حمل اثاثیه در اصفهان مانند لوازم منزل و لوازم اداری بهره می برند. متناسب با مقدار و ابعاد بار از انواع وانت، نیسان بار، کامیون و کامیونت استفاده می شود.

ارائه بیمه نامه معتبر برای حمل اثاثیه در اصفهان

از دیگر خدمات شاخص شرکت های حمل بار و اثاثیه منزل در اصفهان بیمه نمودن بار در مراحل مختلف از بارگیری تا تحویل می باشد. آسیب دیدن وسایل در مراحل مختلف حمل و جابه جایی از دغدغه های مهم صاحبان بار محسوب می شود. از این رو شرکت های باربری تمام وسایل و بار را تحت پوشش کامل بیمه قرار می دهد تا در صورت وارد آمدن آسیب به بار خسارات وارده را جبران نماید.

شرکت سرنوشت بار از شرکت های فعال در حوزه حمل اثاثیه در اصفهان و انتقال آن به سایر شهرستان ها می باشد که انواع خدمات حمل و نقل بار را با قیمت حمل بار از اصفهان به مشتری ارائه می دهد. با کمک سرنوشت بار می توانید در کمترین زمان انواع بار را با قیمت مناسب جابه جا نمایید.

حمل اثاثیه منزل

شرکت حمل ونقل سرنوشت

  • با حمل و نقل و جابجایی اثاثیه منزل و جابجایی مبلمان اداری شرکت ها و موسسات دولتی و خصوصی به تمام نقاط کشور با کامیونت مسقف و اکیپ مجرب و کارورز
  • حمل اثاثیه منزل و لوازم حجیم مانند یخچال های ساید بای ساید، گاو صندوق، جهیزیه عروس، حمل لوازم دانشجویی و اثاثیه منزل با کارگران مجرب و متعهد و متخصص  برای بارگیری و تخلیه انواع بار و اثاثیه منزل
  • حمل و نقل انواع بار و لوازم تجاری صنعتی و…
  • حمل بار و اسباب کشی با کامیونت مسقف

آماده ارائه خدمات خود به سایر شرکت ها و صاحبان بار می باشد.